


vr 22 mrt
|Heers
Yoga met Parkinson: weekend-retreat
Een uniek aanbod, op maat van mensen met Parkinson om de weldaad van yoga en wandelen ten volle te ervaren. Yoga-ervaring hoeft niet, zelfstandig kunnen stappen liefst wel. Ook familie en vrienden zijn welkom. inschrijven via: https://www.akasharetreatcenter.com/yoga-voor-parkinson
Tijd en locatie
22 mrt 2024, 14:00 – 24 mrt 2024, 12:00
Heers, Meerstraat 2, 3870 Heers, België
Over het evenement
inschrijven via: https://www.akasharetreatcenter.com/yoga-voor-parkinson
Samenvatting
Dit yoga retreat-weekend is een unieke kans voor mensen met Parkinson die niet bij de pakken willen blijven zitten, maar een betere levenskwaliteit nastreven. De yoga-oefeningen verbinden beweging met rust, waardoor zowel spieren als geest getraind worden. Yoga helpt te ‘aanvaarden wat is’ en bevordert harmonie en ontspanning tegelijk met fysiek functioneren. Mede daarom is yoga zo bijzonder goed voor mensen met Parkinson.
De oefeningen (asana’s) worden waar nodig aangepast per deelnemer. Er is voldoende tijd en ruimte voorzien voor verbinding, genieten en rust. De maaltijden zijn vegetarisch, lekker en gezond.
Planning (aanpasbaar in overleg met deelnemers)
DAG 1 Vrijdag 22/03